Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

Re:farbenie

Dátum: 15.08.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Kristínka, ja farbím väčšinou s akrylovými farbami. Zápach majú taký znesiteľný, vôbec nie je problém farbiť vnútri. Čo sa týka moridiel, tak tie majú väčší zápach, hlavne liehové. Je lepšie farbiť na balkóne, alebo aspoň pri otvorenom okne a nie príliž dlho, aby ťa nebolela hlava. Ale liehové moridlá sa už neriedia, tie sú hotové, možno preto ti rulička zostala rozmočená. Vodou sa riedia iba práškové, ktoré vlastne kúpiš iba prášok a rozpustíš ho vo vode, ale s tými skúsenosti nemám. Ako hovorím, používam najradšej akrylové farby, tie si nariedim a namiešam ako sa mi páči a môžem natierať. Aj keď práca s moridlom je podstatne jednoduchšia.
Lak používam Hobby lak, pololesklý.

farbenie

Dátum: 03.06.2013 | Vložil: Marika

Ahoj, ja farbim farbou na textil. Pri pleteni použijem aj rôzné farby a nerozpijajú sa.

Lakovanie výrobku

Dátum: 24.05.2013 | Vložil: Katarína

Ahojte.
Veľmi pekné práce tu vidím. Chcela som sa opýtať ako je to s lakovaním ruličiek. Lakuje sa po natretí ruličiek, alebo až po upletení výrobku? Vďaka za odpoveď.

Re:Lakovanie výrobku

Dátum: 24.05.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Katka, lakuje sa hotový výrobok celkom nakoniec. Pokial je väčší, tak aj viackrát. Lak to celé spevní a pokial je lesklý, tak sa výrobok aj krásne leskne.

Re:Re:Lakovanie výrobku

Dátum: 24.05.2013 | Vložil: Katarína

Vďaka za radu. Akurát som ich natierala a ešte mi treba. Tri dni som ruličkovala, naozaj hotové šialenstvo. :-)

Re:Re:Re:Lakovanie výrobku

Dátum: 24.05.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Tak to áno, nad tým názvom som ani sekundu nezaváhala, proste prvé čo ma napadlo bolo šialenstvo a denno denne sa mi to len potvrdzuje :))

Re:Re:Re:Re:Lakovanie výrobku

Dátum: 25.05.2013 | Vložil: Katarína

Ahojte .
Dneska som skúšala pliesť, avšak je to veľmi mäkké :-( . Zrejme musím dať aspoň trošku laku na to. Veľmi sa mi to aj láme a je to dosť nepekné :-( .

Re:Re:Re:Re:Re:Lakovanie výrobku

Dátum: 25.05.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

A čím si farbila ruličky? Farbou alebo moridlom? Skús mi napísať mail, popr. poslať aj fotku toho, čo si už uplietla. Môžeme to rozobrať podrobnejšie.

farbenie

Dátum: 26.04.2013 | Vložil: Erika 2

Ahoj, najskor aj ja pochvalim Tvoje vyrobky su krasne a nadherne mas farby, napr. fialova. Ja som farbila fialovou duhou presne podla navodu ako je na sacku ale po lakovani sa mi farba dostala aj na bielu hoci som opatrne lakovala, dost ma to hnevalo. Chcem sa opytat ci mas podobnu skusenos a cim lakujes a mozno ani nie, ked pouz. latexove farby a 2, ot. pouzivas zaklad bielu a do nej pridavas farby napr. aby vznikla ruzova ? Za radu dakujem

Re:farbenie

Dátum: 26.04.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Erika, veľmi pekne ďakujem za pochvaly. Fialovú farbu som použila akrylovú, kúpila som v kreatívnom obchodíku. Mám ju z Nemecka, ale aj u nás sa určite dá niečo také zohnať.
Mne sa zatial nestalo, že by sa mi farby pri lakovaní rozpili, aj keď sa vždy bojím, keď používam nejakú novú farbu. A dokonca sa mi nerozpili ani temperové aj s nimi som párkrát farbila.
Farby miešam jasné, treba experimentovať, ale nie zo všetkých sa dá namiešať pekná farba, záleží od odtieňa. Ale treba to len skúsiť. Košíky, na ktorých mám ružovú farbu, tak som ju miešala z červenej a bielej.
Prajem veľa veľa dobrých nápadov a krásnych košíkov ;o)

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Pridať nový príspevok