Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

Re:biele farbenie

Dátum: 12.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Alenka, ja keď chcem snehobiely košík, tak ho pletiem z čisto bielych ruličiek, ktoré si natriem bielou farbou a po upletení košíka natieram ešte raz. Potom už iba lakujem. Košík je krásny biely.

Re:Re:biele farbenie

Dátum: 13.10.2013 | Vložil: Alena

ďakujem Ti, ale chcem sa ešte opýtať že s akými farbami natieraš ruličky a či sa potom bude dobre pliesť či to nebude tvrdé. Ja som zvykla natierať latexom zriedeným vodou ale pliesť sa mi to zdá už tvrdé.Ďakujem vopred za odpoveď.

Re:Re:Re:biele farbenie

Dátum: 15.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Najčastejšie používam Akryl alebo Slovakryl, popr. hociaké na drevo riediteľné vodou a mne sa s nimi pletie veľmi dobre, nie sú moc tvrdé.

Re:Re:Re:Re:biele farbenie

Dátum: 28.11.2013 | Vložil: Lenka

Ahoj, ja keď som skúšala farbiť ruličky pred pletením, tak sa mi rozpletali, keď sa natreli farbou. Máš nejaký trik, ako tomu predísť?
Ďakujem
Lenka

Re:Re:Re:Re:Re:biele farbenie

Dátum: 07.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Lenka, pokial sa ti ruličky rozplietajú pri farbení, tak je to zlým lepidlom. Skús zmeniť značku. Ja používam najradšej úplne obyčajné Tesco lepidlo a nikdy sa mi rulička nerozplietla.

Re:Re:Re:biele farbenie

Dátum: 18.10.2013 | Vložil: Alena

Ahoj Lenka! Tak som to vyskúšala, máš pravdu pletie sa s tým dobre, len to farbenie je trošku náročnejšie po jednej ruličke, ja som doteraz farbila s dúhou a naraz aj 15 kusov. Ale naozaj to vyzerá veľmi pekne ďakujem Ti za radu.

Re:Re:Re:Re:biele farbenie

Dátum: 28.11.2013 | Vložil: Lenka

Ahoj Alenka, spýtam sa aj teba, nerozpletali sa ti ruličky, keď si ich namočila farbou? A aký si mala postup pri farbení 15 ruličiek naraz Dúhou?
Ďakujem
Lenak

Pletenie krabice

Dátum: 06.10.2013 | Vložil: Lucia

dobry den, chcela by som sa opytat ako mam zacat pliect dno obdlznika.. v navode mate len kybel.. okruhle dno by som tym padom vedela.. ale ako zacat v tvare krabice ?? dakujem za skoru odpoved.

Re:Pletenie krabice

Dátum: 12.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý deň Lucia, návod na hranaté vypletané dno nemám nafotený, ale nájdete ho napr. tu: https://www.animas.eu/kreativne-napady-navody/tvorenie-z-materialov/papier-scrapbooking-pletenie-z-papiera/pletenie-z-papiera/vypletane-dno-na-kosiku
Je to veľmi dobrý návod, snáď pomôže.

prvý riadok dna

Dátum: 01.10.2013 | Vložil: mária múčková

Veľmi pekná práca , chcela by som vedieť ako je pletený prvý riadok dna. neviem na to prísť.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Pridať nový príspevok