Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

farbenie

Dátum: 16.04.2013 | Vložil: Erika

Ahoj , najskor musim podakovat za super navody. moja otazka, ci nezostanu rulicky po natreti farbou tvrde? da sa s nimi potom dobre pracovat, farba sa nezlupuje? videla som farbenie morenim v praskovych farbach a podobne, no to sa mi moc nedarilo. vzdy som ich rozmocila. tak ma zaujal tvoj postup. dakujem za odpoved.
prajem pekny den.

Re:farbenie

Dátum: 16.04.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Erika, ruličky po natretí s farbou trošku stvrdnú, nie sú také mäkké ako keď ich ušúlaš, alebo po natretí moridlom, ale pracuje sa s nimi dobre. Nie sú až príliž tuhé. Pri farbení sa k sebe lepia, treba ich pri sušení poukladať tak, aby sa nedotýkali jedna druhej. Je to trošku náročnejšie ako s moridlom, ale mne sa s nafarbenými ruličkami pracuje lepšie. Asi je to o zvyku. A keď farbím, či moridlom alebo farbou, vždy to natieram štetcom, nemáčam ruličky v moridle. Možno preto si ich vždy rozmočíš.
Prajem veľa pekného motania :)

farbenie

Dátum: 06.04.2013 | Vložil: slavka

ahoj ,maš krasne výrobky,chcem sa opýtat,akou farbou natieraš ruličky,dakujem

Re:farbenie

Dátum: 06.04.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj, ďakujem ti. Ruličky natieram väčšinou Akryl-om a Slovakryl-om, alebo hoci akou inou farbou na drevo riediteľnou s vodou.

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Pridať nový príspevok