Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

Re:farbenie ruliciek

Dátum: 27.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Čo sa týka toho uška, alebo miesta na mašlu, tak ja ukončím pletenie, zalepím si opletacie ruličky. Alebo si ich nechám trčať a zalepím na konci, keď vyberiem formu. Potom si na ruličky pripnem štipce na prádlo do výšky, akú chcem nechať na mašlu. A nad nimi si opäť založím ruličky na pletenie, ako pri začiatku, keď začínaš pliesť košík a pletiem do požadovanej výšky. Tie štipce sa na konci dávajú lepšie dole ako slamky. Tak to robím ja.
To s tými štipcami mám v návode na ucho košíka, môžeš si to kuknúť, ako to funguje. Ak by to nebolo jasné.
Krásne pletenie prajem.

Re:farbenie ruliciek

Dátum: 27.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj, tak fialovú farbu nemiešam, kupujem hotovú akrylovú, ale robím aj s miešanými keď potrebujem nejakú farbu a nemám. Ale vždy si pre istotu vyskúšam to miešanie na malom množstve farby, lebo nie vždy to víde ;) :)))
A ďakujem ti za podporu, som veľmi rada, že ti moja stránka pomáha. Pekný deň

Krabica z mašlou

Dátum: 20.10.2013 | Vložil: VIERKA

Ahoj Leni. Chcela by som vedieť ako robíš tú uzavierku, na krabiciach z mašlou. Je tam ešte taká farba ako mašľl...PROSIIIIM. Dakujem, prajem pekný den

Re:Krabica z mašlou

Dátum: 27.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Vierka, asi myslíš dvojfarebnú uzávierku, mám ju v návodoch, kukni si ju. Je celkom jednoduchá.

Re:Re:Krabica z mašlou

Dátum: 27.10.2013 | Vložil: VIERKA

Dakujem Ti Lenka, už som ju našla. Som milo prekvapená, že je to také jednoduché. Krásny den

Opletaný demižón, fľaša

Dátum: 15.10.2013 | Vložil: Niki

Ahoj,
chcela by som sa s pýtať, či má niekto skúsenosti s opletaním fľašiek. Nikde sa neviem dohľadať návodu, tak by som ocenila čokoľvek. Je to nádhera, ale neviem ani len ako začať. Na hrdlo fľaše sa štipcami osové ruličky zachytit nedajú. A spodok okrem kartónu si tiež nie som istá. Prosím píšte rady :)

Re:Opletaný demižón, fľaša

Dátum: 15.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Niki, spodok môžeš spraviť kartónový, ale tak isto aj pletený a ruličky sa síce nedajú pripnúť o hrdlo, ale môžeš si ich napríklad na fľaškou (čiže musíš ich mať dostatočne dlhé, aby prevyšovali hrdlo) zviazať, aby sa nerozchádzali, poprípade si na fľašku navliecť gumičku do vlasov. To ti ich pridrží na tých prvých pár riadkov, ktoré sa budú robiť najhoršie a potom už ti to bude držať samo, tak isto ako aj pri košíku.

Re:Re:Opletaný demižón, fľaša

Dátum: 15.10.2013 | Vložil: Niki

Super :) to dno ešte nejak vymyslím, trošku mi vŕta v hlave aj to, ako sa trebars robia košíčky do V-čka (tie, ktoré nemajú zakončenie rovnobežné so spodkom, ale vykrojené), alebo aj rôzne košíčky ako som videla aj tu na blogu- tie s vyhnutým vrškom. Inak ďakujem za radu :)

Re:Re:Re:Opletaný demižón, fľaša

Dátum: 18.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Myslíš napríklad rôzne ušká na košíku a iné "nerovnomerné" pletenie? Ako mám napríklad v návodoch jeden na ucho košíka: https://papierove-sialenstvo.webnode.sk/ostatne-pletenie/ucho-ku-kosiku-2/
alebo ešte tento na zkosené strany (ten nie je môj)
https://papirovepleteni.cz/2013/03/navod-na-zkosene-strany/

biele farbenie

Dátum: 06.10.2013 | Vložil: Alena

Ahoj chcem poradiť ako mám farbiť keď chcem pekne biele košíčky, lebo z novín sú tie ruričky trošku žlčie a ja chcem snehobiele. Poradte prosím, dakujem za odpoveď,pekný deň.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok