Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

papierové košíky

Dátum: 23.08.2015 | Vložil: anna hurajtová

chcem sa podakovať za krásne návody...obdivujem tieto nádherné výrobky z papiera, máte šikovné ruky a veľa trpezlivosti.Tak vám prajem veľa zdravia a krásne inšpirácie pri pletení. Dúfam že aj ja čoskoro budem pliesť také nádherné vecičky...pekný deň...

vdaka za knowhow

Dátum: 25.06.2015 | Vložil: lubinkaG.

Vynikajuce navody, zrozumitelne aj pre nas uplnych zaciatocnikov. Plus paradne vyrobky, skratka aplauz a velka, velka vdaka

stuha

Dátum: 30.04.2015 | Vložil: Maťka

Dobrý deň, nemohli by ste sem pridať aj návod ako do košíkov vkladáte stuhy? Ďakujem :)

Re:pochvala

Dátum: 06.05.2015 | Vložil: Hanka

dobrý deň,máte odomňa obrovské poďakovanie za tieto stránky,nádherne návody,prekrásne výrobky,no skrátka SUPER. Prajem hodne úspechov v dalšiej tvorbe.

Veľké ďakujem

Dátum: 21.03.2015 | Vložil: Oľga

Práve som sa začala pokúšať niečo upliesť, hľadala som návody a objavila som Vašu stránku. Podľa návodu som robila košík /no nie je taký perfektný ako Váš/, ale podaril sa aj s ukončením. Ešte raz ďakujem

Nechýba asi nič :)

Dátum: 26.01.2015 | Vložil: Monika

Lenka, patrí Ti veľká vďaka za túto stránku, je tu všetko krásne zrozumiteľné a pekne sa dá podľa Tvojich návodov pliesť :)))
Vďaka Tebe je to oveľa jednoduchšie si nájsť všetky potrebné informácie o pletení.
ĎAKUJEM asi za všetkých! :)))
Všetko dobré prajem!

počet ruličiek

Dátum: 26.01.2015 | Vložil: Nikola

Dobrý deň, prosím Vás pri hranatom dne by mal byť počet ruličiek párny alebo nepárny a čo sa týka rohov, treba dať aj do každého rohu jednu ruličku? Som začiatočník ,ďakujem :)

farbenie

Dátum: 24.11.2014 | Vložil: ada

Prosim s cim ste natrela tie rulicky aby boli takke biele ! dakujem

len tak

Dátum: 08.09.2014 | Vložil: Jana Strečkova

A dcérka sa mi volá Lenka ,,zdá sa mi to milé ,,pekný deň .

tiež ,,Strečková,,

Dátum: 08.09.2014 | Vložil: Jana Streckova

Máte pekné výrobky,,ja začínam pliesť,,,vďaka

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok