Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

Re:farbenie

Dátum: 26.04.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Erika, veľmi pekne ďakujem za pochvaly. Fialovú farbu som použila akrylovú, kúpila som v kreatívnom obchodíku. Mám ju z Nemecka, ale aj u nás sa určite dá niečo také zohnať.
Mne sa zatial nestalo, že by sa mi farby pri lakovaní rozpili, aj keď sa vždy bojím, keď používam nejakú novú farbu. A dokonca sa mi nerozpili ani temperové aj s nimi som párkrát farbila.
Farby miešam jasné, treba experimentovať, ale nie zo všetkých sa dá namiešať pekná farba, záleží od odtieňa. Ale treba to len skúsiť. Košíky, na ktorých mám ružovú farbu, tak som ju miešala z červenej a bielej.
Prajem veľa veľa dobrých nápadov a krásnych košíkov ;o)

farbenie

Dátum: 16.04.2013 | Vložil: Erika

Ahoj , najskor musim podakovat za super navody. moja otazka, ci nezostanu rulicky po natreti farbou tvrde? da sa s nimi potom dobre pracovat, farba sa nezlupuje? videla som farbenie morenim v praskovych farbach a podobne, no to sa mi moc nedarilo. vzdy som ich rozmocila. tak ma zaujal tvoj postup. dakujem za odpoved.
prajem pekny den.

Dátum: 16.04.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Erika, ruličky po natretí s farbou trošku stvrdnú, nie sú také mäkké ako keď ich ušúlaš, alebo po natretí moridlom, ale pracuje sa s nimi dobre. Nie sú až príliž tuhé. Pri farbení sa k sebe lepia, treba ich pri sušení poukladať tak, aby sa nedotýkali jedna druhej. Je to trošku náročnejšie ako s moridlom, ale mne sa s nafarbenými ruličkami pracuje lepšie. Asi je to o zvyku. A keď farbím, či moridlom alebo farbou, vždy to natieram štetcom, nemáčam ruličky v moridle. Možno preto si ich vždy rozmočíš.
Prajem veľa pekného motania :)

farbenie

Dátum: 06.04.2013 | Vložil: slavka

ahoj ,maš krasne výrobky,chcem sa opýtat,akou farbou natieraš ruličky,dakujem

Dátum: 06.04.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj, ďakujem ti. Ruličky natieram väčšinou Akryl-om a Slovakryl-om, alebo hoci akou inou farbou na drevo riediteľnou s vodou.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Pridať nový príspevok