Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

Re:prvý riadok dna

Dátum: 12.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý deň Mária, neviem aké dno máte na mysli. V návodoch mám návody na okrúhle dná. Ak myslíte hranaté dno, tak návod nájdete napr. tu: https://www.animas.eu/kreativne-napady-navody/tvorenie-z-materialov/papier-scrapbooking-pletenie-z-papiera/pletenie-z-papiera/vypletane-dno-na-kosiku

lakovanie

Dátum: 23.09.2013 | Vložil: mana

prosim,čím lakujete košíčky.Pam Lak nie je vhodný pre potraviny.Viete mi poradiť nejaký iný

Re:lakovanie

Dátum: 12.10.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ja používam na lakovanie Hobby lak, či je vhodný na potraviny neviem. Ale na styk s potravinami je vhodný lak do Balakryl sportakryl.

lakovanie

Dátum: 05.09.2013 | Vložil: Maja

Ahoj, chcem sa opytat, ci si nahodou niekedy nelakovala Pam lakom. Toto skoro kazdy pouziva a vcera sa mi stalo, ze mi otali biele fleky po nom. Ako sa ich zbavit resp. co robim zle, ze mi to na hnedom vyrobku ostalo? Skusala som pretriet este potom vodou, troska sa to zjemnilo, ale stale to tam vidim a na krase vyrobku to dost ubera... aspon mne to dost vadi :(

Re:lakovanie

Dátum: 08.09.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Bohužial Majka tento lak nepoznám, ja používam Hobby lak na drevo. Možno si použila príliž hrubú vrstvu a lak tam zaschol a zanechal flaky. Ale to je len možnosť. Neviem, prečo inak by sa to stalo. Je ten lak určený na drevo?

zaciatocnicke nemehlo

Dátum: 29.08.2013 | Vložil: Nika

ahoj :) skusam pliest pliest, ale rulicky sa mi stale rozpadaju, nechcu drzat pokope a celkovo su strasne tvrde

Re:zaciatocnicke nemehlo

Dátum: 31.08.2013 | Vložil: Papierové šialenstvo

Nika, neboj nie si nemehlo, chce to len čas a nájsť si správnu taktiku. Ak máš tvrdé ruličky asi máš široký pruh papiera, z ktorého pletieš, alebo si zakladáš špajdlu moc šikmo a tým pletieš ruličku moc na hrubo. Špajdla ti musí ísť čo najmenej šikmo s okrajom papiera, aby si ho stáčala skoro ako keby rovno, nie moc do šikma. Ach jáááááááj, neviem či rozumieš, ťažko sa to vysvetľuje takto. Kukni si ešte raz návod na motanie ruličiek a dobre si všimni, v akom uhle tam prikladám špajdlu k papieru. Snáď ti to pomôže. Veľa šťastia ;)

farbenie

Dátum: 30.07.2013 | Vložil: kristinka

ahojky...uz mam ruliciek narobenych habadej....aj pletenie uz mam vybrane....len stale neviem ci natierat moridlom uz zriedenym s vodou alebo nie...ja som na skusku pouzila luxol tmavohnedy neriedeny....stvrdlo to dobre ,aj lesk to ma,ale vadi mi ten zapach....v interieri to nemôzem mat..
potom som pouzila bledsi odtien ale to zas nestvrdlo...je to makke...ako namoceny papier...to by bolo treba asi prelakovat?
...aj s akrylu a tvojich moridiel citit zapach?aky lak ty pouzivas........prosim porad...dikes

Re:farbenie

Dátum: 09.08.2013 | Vložil: Marika

Ahoj Kristinka, ja farbym ruličky farbou na šaty Duhou. podľa toho aký odtieň chcem tak riedim farbu buď menej alebo viac vody. Po upletení výrobku natieram riedeným duvilaxom 1:1. Necham ho dobre vysušiť. Výrobok je dostatočne tvrdý. Nakoniec presprejujem priesvitným lakom.

Re:Re:farbenie

Dátum: 30.05.2019 | Vložil: Marta Gogova

Zafarbi duha aj farebne letaky? Dakujem

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Pridať nový príspevok