Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

s maslou

Dátum: 26.11.2013 | Vložil: Henrieta

Ahoj,chcem sa spytat ako sa tam vplieta masla..nenasla som to v tvojich navodoch..

Re:s maslou

Dátum: 07.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Henrieta, na túto otázku sa pýtala aj Monika nižšie. Je tam pár odpovedí, nie len odo mňa. Určite si tam nájdeš spôsob, ktorý ti bude vyhovovať. Ak nie, napíš mi mail a skúsim to vysvetliť podrobne. Ale nie je to nič ťažké.

farbenie

Dátum: 18.11.2013 | Vložil: Peta

Dobry den, prosim Vas neskusali ste farbit takymito farbami https://www.repromakreativ.sk/9264/farba-na-textil-50-ml-zlta? Keby sa rozriedila? Dakujem

Re:farbenie

Dátum: 07.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý deň Peťa, veru neskúšala som, ale podla mňa treba vyskúšať, papier sa dá farbiť takmer so všetkým. Je to len o tom čo sa páči vám a komu sa s čím dobre robí. Veľa šťastia a môžete napísať, ako to dopadlo, ak ste ich vyskúšali.

farbenie ruliciek

Dátum: 23.10.2013 | Vložil: Monika

Ahoj Lenka! Zacim aj ja s papierovym sialestvom a dost ma to chytilo. Rulicky celkom zvladam, uz aj dake veci som uplietla - anjelika, zvoncek, kosik a stromcek. No a teraz by som to chcela vyskusat s farbenymi rulickami. Ked chces mat rulicky napr. fialove tak kupujes fialovu akrylovu farbu alebo miesas zakladnu farbu? A ak ano tak ako postupujes? Ďakujem za odpoveď. A ďakujem aj za super stránku, ktorá mi veľmi pomaha pri mojich zaciatkoch.

Re:farbenie ruliciek

Dátum: 24.10.2013 | Vložil: VIERKA

Monika, ja farbím fialové veľa, kupujem dúhu , farba na textil, a je krásna. Rozriedim vodou podľa postupu, nafarbím, vysuším, a už potom s nimi pracujem. Nech sa darí

Re:Re:farbenie ruliciek

Dátum: 25.10.2013 | Vložil: Monika

Ďakujem za radu. Chcem sa spytat, ked necham na kosiku miesto na maslu, alebo inu ozdobu ako potom dopletiem kosík?ďakujem

Re:Re:Re:farbenie ruliciek

Dátum: 25.10.2013 | Vložil: VIERKA

Jas si nastriham slamky tie na pitie džúsov trebars na šírku stuky. Ukončím pletenie , dam slamky, a nad slamkami, pokračujem pletenim, podľa toho, ako vysoký chceš košik. Potom slamky poprestriham, vyberiem,a odložím a používam na další košik.. pa

Re:Re:Re:Re:farbenie ruliciek

Dátum: 25.10.2013 | Vložil: Monika

Vierka ďakujem :-)

Re:Re:Re:Re:farbenie ruliciek

Dátum: 30.10.2013 | Vložil: Monika

Môj prvy pokus s farbenim bola jedna katastrofa. Dala som si rulicky na alobal a postupovala som podla navodu na tejto stranke. Len tie rulicky sa lepia na alobal. Dost sa mi to zle robilo. Dnes chcem ist na druhy pokus. Vie mi niekto poradit ako farbi rulicky lavou zadnou? Bola som z toho zufala. Dakujem vopred za radu.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok