Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

Re:volny kosik

Dátum: 13.03.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý deň, neviem či správne rozumiem otázke. Tak to zoberme od začiatku.
Pri pevnom dne, nalepíte osnovné ruličky, medzi dva kartóny v rozmedzí cca 2cm. Postavíte na to formu, ktorú chcete opletať a osnovné ruličky pripevníte k forme štipcami o vrchnú časť. Na úplne prvý riadok je dobré spraviť opletok dvomi alebo tromi, aby sa zakrylo dno a medzera odkial vychádzajú ruličky. Potom už môžete pliesť akýkoľvek vzor a malo by to držať.
Ak sme sa nepochopili a odpoveď nestačila. Napíšte mi mail a pošlite mi fotku, aby som pochopila kde je problém.
Príjemné pletenie prajem.

Re:Re:volny kosik

Dátum: 30.05.2019 | Vložil: Marta gogova

Aku farbu pouzit na rurky. Dakujem

začiatok

Dátum: 19.01.2014 | Vložil: monika

ahoj skušala som robiť ruličky a na konci sa mi papier skruca uplne rovno skoro na jednom mieste a su velmi kratke,

Re:začiatok

Dátum: 21.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Monika, asi na začiatku dávaš špajdlu s novinami vodorovne, musíš urobiť väčší sklon. Začať motať od rohu, aby ti išli noviny šikmo až do konca.

Fotky

Dátum: 13.01.2014 | Vložil: Jarmila

Nějak mi to vypadlo,nezobrazují se mi všechny fotky v návodech.

Fotky

Dátum: 13.01.2014 | Vložil: Jarmila

Dobrý večer,koukala jsem na vaše stránky a návody a jsou super,jen se mi některé fotky v návodech.Třeba na copánkové uzavírce.Děkuji za odpověd :)

Re:Fotky

Dátum: 16.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý večer, neviem kde môže byť problém, práve som to kontrolovala a všetky fotky sú v poriadku.

štvorcové krabice, vypletané dno

Dátum: 27.11.2013 | Vložil: Alena

Ahoj, chcem sa spýtať ako sa robí vypletané dno na štvorec alebo obdĺžnik ?? Ďakujem. :-)

Re:štvorcové krabice, vypletané dno

Dátum: 07.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Alenka, veru svoj návod na vypletané hranaté dno nemám, ale našla som napr. tento link. Určite pomôže. https://www.animas.eu/kreativne-napady-navody/tvorenie-z-materialov/papier-scrapbooking-pletenie-z-papiera/pletenie-z-papiera/vypletane-dno-na-kosiku

Re:štvorcové krabice, vypletané dno

Dátum: 14.01.2015 | Vložil: ludmila kovačová

aj ja poprosím o ovalné vypletané dno návod.okruhlé viem.oval mi nejde.Dajujem.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok