Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

 

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

biele rulicky

Dátum: 11.08.2014 | Vložil: Iveta

dobry den, chcela by som sa spytat cim farbite biele rulicky? pletiem vacsinou z novinoveho papiera a aj ked sa snazim aby vsetky rulicky boli z bielych okrajov, ma to sedy nadych. vy ich mate pekne biele...
Inak krasna stranka, dodala mi kopec napadov...uz len ten cas aby som mohla pliest. ;)
dakujem za radu.

truhlica

Dátum: 06.08.2014 | Vložil: Daniela

čím vystužíte truhlicu, aby držala tak pekne tvar

Re:truhlica

Dátum: 08.08.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Do obvodových ruličiek som na vliekla drôt, aby ich vystužil a celé to držalo tvar.

farbenie

Dátum: 10.07.2014 | Vložil: lenka

Co je to biele cim farbite ?

poďakovanie

Dátum: 16.06.2014 | Vložil: Masha

Dobrý deň, rôznych chvál a poďakovaní Vám bolo už napísaných predo, tak len na doplnenie - prešla som rôznymi návodmi a popismi na kreatívne práce, nestretla som sa, že by si niekto dal takú námahu ako Vy - to je na vydanie knihy -blahoželám a zároveň ďakujem!

poďakovanie

Dátum: 11.04.2014 | Vložil: Oľga

Ahoj Lenka, hľadala som nejakú inšpiráciu na "motanie" z papiera, našla som Tvoju stránku, je perfektná a zrozumiteľná. Veľmi mi pomohla sa rozientovať. Dufam, že sa mi bude dariť v platení tak drž palce. Veľmi pekne ďakujem za úžasnú stránku.

podšálka

Dátum: 29.03.2014 | Vložil: andula

a ešte sa chcem spýtať na nejaký návod alebo postup na podšálku? šálku mám ale ten spodok akosi neviem

sušenie ruličiek

Dátum: 29.03.2014 | Vložil: andula

ahoj, chcem sa spýtať, že na čom mám sušiť ruličky aby sa mi nelepili. Napr. skúšala som na alobal ale tam sa prilepia, tak nejaký trik od šikovnejších poprosím pekne

Re:sušenie ruličiek

Dátum: 07.04.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj, ja keď suším ruličky, tak si z kartónu urobím taký "stojan" iba si prehnem pás kartónu na polovicu, aby to stálo a na to pokladám ruličky, je to vidieť v návode na farbenie ruličiek. Ale nemusí to byť iba kartón, použijem hoci čo, čo mám práve po ruke ;)
Podšálku som ešte nevyrábala, ale urobila by som pletené okrúhle dno a potom by som uplietla pár riadkov do výšky, možno 2,3 podľa toho, ako by mi to vychádzalo a nejakú peknú uzávierku. ;)
Príjemné pletenie prajem.

volny kosik

Dátum: 11.03.2014 | Vložil: belissima

dobry den ccem sa spytat robim pevne dno ale neviem ako mam pripnut tie rulicky okolo toho co chcem obpletat ked to oblpetiem mam to hrozne volne v com robim chybu?

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok