Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

sušenie ruličiek

Dátum: 29.03.2014 | Vložil: andula

ahoj, chcem sa spýtať, že na čom mám sušiť ruličky aby sa mi nelepili. Napr. skúšala som na alobal ale tam sa prilepia, tak nejaký trik od šikovnejších poprosím pekne

Re:sušenie ruličiek

Dátum: 07.04.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj, ja keď suším ruličky, tak si z kartónu urobím taký "stojan" iba si prehnem pás kartónu na polovicu, aby to stálo a na to pokladám ruličky, je to vidieť v návode na farbenie ruličiek. Ale nemusí to byť iba kartón, použijem hoci čo, čo mám práve po ruke ;)
Podšálku som ešte nevyrábala, ale urobila by som pletené okrúhle dno a potom by som uplietla pár riadkov do výšky, možno 2,3 podľa toho, ako by mi to vychádzalo a nejakú peknú uzávierku. ;)
Príjemné pletenie prajem.

volny kosik

Dátum: 11.03.2014 | Vložil: belissima

dobry den ccem sa spytat robim pevne dno ale neviem ako mam pripnut tie rulicky okolo toho co chcem obpletat ked to oblpetiem mam to hrozne volne v com robim chybu?

Re:volny kosik

Dátum: 13.03.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý deň, neviem či správne rozumiem otázke. Tak to zoberme od začiatku.
Pri pevnom dne, nalepíte osnovné ruličky, medzi dva kartóny v rozmedzí cca 2cm. Postavíte na to formu, ktorú chcete opletať a osnovné ruličky pripevníte k forme štipcami o vrchnú časť. Na úplne prvý riadok je dobré spraviť opletok dvomi alebo tromi, aby sa zakrylo dno a medzera odkial vychádzajú ruličky. Potom už môžete pliesť akýkoľvek vzor a malo by to držať.
Ak sme sa nepochopili a odpoveď nestačila. Napíšte mi mail a pošlite mi fotku, aby som pochopila kde je problém.
Príjemné pletenie prajem.

začiatok

Dátum: 19.01.2014 | Vložil: monika

ahoj skušala som robiť ruličky a na konci sa mi papier skruca uplne rovno skoro na jednom mieste a su velmi kratke,

Re:začiatok

Dátum: 21.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Ahoj Monika, asi na začiatku dávaš špajdlu s novinami vodorovne, musíš urobiť väčší sklon. Začať motať od rohu, aby ti išli noviny šikmo až do konca.

Fotky

Dátum: 13.01.2014 | Vložil: Jarmila

Nějak mi to vypadlo,nezobrazují se mi všechny fotky v návodech.

Fotky

Dátum: 13.01.2014 | Vložil: Jarmila

Dobrý večer,koukala jsem na vaše stránky a návody a jsou super,jen se mi některé fotky v návodech.Třeba na copánkové uzavírce.Děkuji za odpověd :)

Re:Fotky

Dátum: 16.01.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Dobrý večer, neviem kde môže byť problém, práve som to kontrolovala a všetky fotky sú v poriadku.

štvorcové krabice, vypletané dno

Dátum: 27.11.2013 | Vložil: Alena

Ahoj, chcem sa spýtať ako sa robí vypletané dno na štvorec alebo obdĺžnik ?? Ďakujem. :-)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok