Rada sa dozviem, čo vám na mojej stránke chýba. Čo ste hľadali a nenašli, alebo čo by na nej určite malo byť.

Poprípade, či je stránka prehľadná, alebo sa vám na nej ťažko orientuje.

Ďakujem za všetky pripomienky. Všetky beriem do úvahy a posnažím sa polepšiť :)

**************************************************************************************************

Čo vám na stránke chýba?

farbenie

Dátum: 24.11.2014 | Vložil: ada

Prosim s cim ste natrela tie rulicky aby boli takke biele ! dakujem

len tak

Dátum: 08.09.2014 | Vložil: Jana Strečkova

A dcérka sa mi volá Lenka ,,zdá sa mi to milé ,,pekný deň .

tiež ,,Strečková,,

Dátum: 08.09.2014 | Vložil: Jana Streckova

Máte pekné výrobky,,ja začínam pliesť,,,vďaka

biele rulicky

Dátum: 11.08.2014 | Vložil: Iveta

dobry den, chcela by som sa spytat cim farbite biele rulicky? pletiem vacsinou z novinoveho papiera a aj ked sa snazim aby vsetky rulicky boli z bielych okrajov, ma to sedy nadych. vy ich mate pekne biele...
Inak krasna stranka, dodala mi kopec napadov...uz len ten cas aby som mohla pliest. ;)
dakujem za radu.

truhlica

Dátum: 06.08.2014 | Vložil: Daniela

čím vystužíte truhlicu, aby držala tak pekne tvar

Re:truhlica

Dátum: 08.08.2014 | Vložil: Papierové šialenstvo

Do obvodových ruličiek som na vliekla drôt, aby ich vystužil a celé to držalo tvar.

farbenie

Dátum: 10.07.2014 | Vložil: lenka

Co je to biele cim farbite ?

poďakovanie

Dátum: 16.06.2014 | Vložil: Masha

Dobrý deň, rôznych chvál a poďakovaní Vám bolo už napísaných predo, tak len na doplnenie - prešla som rôznymi návodmi a popismi na kreatívne práce, nestretla som sa, že by si niekto dal takú námahu ako Vy - to je na vydanie knihy -blahoželám a zároveň ďakujem!

poďakovanie

Dátum: 11.04.2014 | Vložil: Oľga

Ahoj Lenka, hľadala som nejakú inšpiráciu na "motanie" z papiera, našla som Tvoju stránku, je perfektná a zrozumiteľná. Veľmi mi pomohla sa rozientovať. Dufam, že sa mi bude dariť v platení tak drž palce. Veľmi pekne ďakujem za úžasnú stránku.

podšálka

Dátum: 29.03.2014 | Vložil: andula

a ešte sa chcem spýtať na nejaký návod alebo postup na podšálku? šálku mám ale ten spodok akosi neviem

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok